pilot sanayi devlet hastanesi bursa

Değerli ziyaretçilerimizin gerçek yazılara pratik yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi düşüncesiyle detaylı araştırmalar hayata geçirdik. pilot sanayi devlet hastanesi bursa sayfasını gözden geçirirken altı çizilen uyarıları okumayı pas geçmeyin. İleride ihtiyacınız olduğunda kolayca web sitemize erişebilmek için sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. Internette arzu ettiğiniz her şeyin net bir detayını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli keyifli olmamakta. Hastane listelerimiz aylık güncel olup, kamu randevu web sitesi & kuruluşların kendilerine ait sitelerinden alınan veilerin düzenlenmesi ile oluşmaktadır. hastane.aramak.org nihai düzenlenme tarihi: 25 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Endodonti, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Hepatoloji, İmmünoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri mevcuttur.

Hastane birimleri, görevleri

pilot sanayi devlet hastanesi bursa-92

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Bu merkeze başvuran hastalar, meme hastalıkları konusunda uzman olan hekimler tarafından değerlendirilmektedir.

Hastanelerde bu kurallara uyun

pilot sanayi devlet hastanesi bursa-40Hastanede yüksek sesle konuşmak diğer hastaların dinlenme süreçlerini olumsuz yönde etkileyeceğinden oldukça hassasiyet gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz serviste size teslim edilen tüm ekipmanların kullanımında dikkatli olunuz.
Çöpünüzü evsel atık kutusuna atın.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması yahut ortaya bırakılmış bir torba görülmesi halinde ilgili bölümün sorumlu çalışanına bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Aracınızda değerli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat edin. Tanımadıklarınızdan yardımlarını istemeyiniz.
Televizyon izlerken sesi çok açmayınız.
Odanızda bulunan demirbaşların kırılması durumunda personele bilgi veriniz.
Bir problemle karşılaştığınızda mutlaka personelden yardım talep edin.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayınız.
Otomobilinizi hastanenin otoparkında ziyaretçilere ayrılmış alanlara ve başka araçların hareketine engel olmayacak şekilde bırakın.
Hastaneye gidiyorsanız randevunuzdan en az yarım saat önceden giderek, evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Sağlık kurumuna içecek götürmemelisiniz.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını takmalıdır. Hastane çalışanlarına ve öteki hastalara anlayışlı olunuz. Yangın merdivenini amacı dışında işgal etmeyin.
İlgili doktorlar dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyiniz.
Sağlık çalışanlarını baskı altına almaya çaba sarfetmeyiniz. Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi kalamaz. Kadın Doğum servislerinde erkek refakatçi bulunması uygun değildir.
Canlı çiçeklerin odalarda bakılması yasaklanmıştır.
Refakatçilerin hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır. Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

İsteğe bağlı olarak mobil telefonunuzdan veyahut sabit telefondan Alo 182 servisini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayın.

Randevu ayarlayan şahsın değil de tedavi görecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu ilgili kişilere iletiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını ilettikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi belirtiyorsunuz. Uygun olma durumuna göre size teyit verip en uygun randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü veya zamanını başka zamana almak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan ekrandaki sizden istenen alanları doldurmanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre, email adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil de tedavi görecek bireyin TC kimlik No’sunu sayfaya giriyorsunuz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonra, tedavi görecek hastanın hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini seçeceksiniz. Bir hastane tercihiniz bulunmuyorsa yardım almak istediğinizde Alo 182 hastane randevu hattını arayarak ilgili kişiye sorabilirsiniz.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz zaman ve tarihi giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarihini veyahut zamanını başka zamana almak isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.