polatlı can hastanesi doktorları

Siz okuyucularımızın düzenli verilere kolayca ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi için kapsamlı çalışmalar oluşturduk. polatlı can hastanesi doktorları bilgilerini gözden geçirirken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi atlamayın. Daha sonra aradığınızda kolayca web sitemize girebilmek isterseniz web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. Internette istediğiniz her verinin net bir yanıtını portallarımızda bulacaksınız. Aramak hiç bu denli basit olmamakta. Sağlık Kuruluşları verilerimiz günlük güncel olup, devlet online randevu web sitesi ile hastanelerin kendilerine ait sitelerinden elde edilen informasyonun düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 23 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Romatolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Onkolojisi, Halk Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nefroloji, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Patoloji, Kanser, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının servisleri, hizmet alanları

polatlı can hastanesi doktorları-91

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Bilgisayarlı tomografi : MR, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların yeri hakkında bilgi vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas ameliyatlar yapılmakta ve daha önce ölümle sonuçlanan operasyonlar artık olumlu sonuçlanmaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Bu merkeze başvuran hastalar, meme hastalıkları konusunda uzman olan hekimler tarafından değerlendirilmektedir.

Dermatoloji : Dermatoloji, deri, saç, tırnaklarla alakalı hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Hematoloji: Bu hastalıkların tedavisi iyi bir ekip çalışması ve deneyim gerektirmektedir.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

polatlı can hastanesi doktorları-20Sağlık kurumlarına giderken size verilen saatten minimum 30 dk. önce giderseniz, evrak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Tedavi edildiğiniz klinikte bulunan ve sizlere teslim edilen tüm malzemelerin kullanımında özen gösteriniz.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymak istemeyen; malzemelere kasten hasar veren, uyarıları kaale almayan hastalar ve refakatçilerinden uğrattıkları zarar tahsil edilebilir. Hastaneye yatmaya gelirken zorunlu haller haricinde fazla para getirmemeye dikkat edin.
Otomobilinizde değerli eşya bırakmayınız.
Erkeklerin yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bununması durumuna dikkat ediniz.
Yabancılardan yardımda bulunmalarını istemeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek tertipli tutulmasını sağlayınız. TV izlerken sesi çok fazla açmamaya özen gösterin.
Odanızda bulunan demirbaşların kırılması halinde ilgili personele haber veriniz.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi ekipmanları gözetmen kontrolünde kullanmaya özen gösterin.
Bir sorunla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden yetkililerden yardım isteyiniz.
Arabalarınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara ayrılmış kısımlara ve başka arabaların hareketine mani olmayacak biçimde bırakınız. Aldığınız randevuya vaktinde gelmeye özen gösteriniz. Hastanelere giderken size verilen saatten en az 30 dk. önceden giderseniz, gerekli evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Hastanelere yemek götürmeyiniz. Cep telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Hastane görevlilerinin ikazlarını dinleyin.
Muayene sırasına riayet etmeli, diğerleninin hakkını yememelisiniz.
Acil haller dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Sorumlu sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyiniz.
Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir.
Hastane içerisinde hekim tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir. Hasta odalarındaki yataklar düzenli tutulmalıdır.
Refakatçilerin yataklara yatmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre isterseniz cep telefonunuzla yahut da sabit telefonla Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu ayarlayan bireyin değil de sağlık hizmeti alacak hastanın TC kimlik No’sunu ilgili kişilere vereceksiniz

TC kimlik numarasını belirttikten sonra, muayene olacak kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra randevu saat ve günü bildiriyorsunuz. Müsaitlik durumuna göre size bilgilendirme yapıp uygun randevu tarihini söylüyorlar.

Aldığınız randevunun gün veyahut zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182’yi arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen ekrandaki gerekli alanları doldurmanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, email adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan bireyin değil de hekime görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını sisteme gireceksiniz

TC kimlik numarasını söyledikten sonra, doktora görünecek kişinin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini vereceksiniz. Belli bir tercihiniz bulunmuyorsa yardım talebinde bulunmak için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak operatörlere danışabilirsiniz.

Hastane seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak randevu zaman ve tarihi bildireceksiniz.

Aldığınız randevunun tarih veyahut zamanını başka zamana almak işlemi için MHRS’den uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.