polatlı özel can hastanesi randevu

Sitemizi takip edenlerin geniş kapsamlı verilere zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdik. polatlı özel can hastanesi randevu yazımızı okurken vurgulanan tavsiyeleri okumayı pas geçmeyin. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda pratik olarak web sitemize erişebilmek için web sitemizi favori listenize ekleyin. Internette aradığınız her bilginin net bir cevabını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli kolay olmamıştı. Sağlık Kurumu listelerimiz günlük aktüel olup, kamu hastane randevu web sitesi & hastanelerin kendilerine ait sitelerinden alınan veilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org en son güncellenme tarihi: 22 10 2014


Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Estetisyen, Gastroenteroloji, Göğüs Onkolojisi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyodiagnostik, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Onkoloji, Rontgen, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Hastane bölümleri, uzmanlık alanları

polatlı özel can hastanesi randevu-08

Radyoloji: Dijital teknoloji ile, konvansiyonel yöntemlerde elde edilen görüntülere göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha yeterli görüntüler elde edilebilmektedir ve bu görüntüler özel iş istasyonlarında deneyimli uzman hekimler tarafından incelenmektedirler.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu birimde bilhassa infertilite takibinde, metabolizmanın hareketinde ciddi role sahip tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeyi ölçümlerinde ve kalp hastalıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılır. Bu birimde kanser ile ilgili enformasyon sağlayan kanda tümör belirteçleri de ölçülür.

Hastanede bu kurallara uymaya dikkat edin

polatlı özel can hastanesi randevu-54 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Tedavi gördüğünüz klinikte sizlere teslim edilen malzemelerin kullanılmasında dikkatli olunuz.
Çöpünüzü çöp kutularına atmaya özen gösterin.
Şüpheli kişiyle karşılaştığınızda mutlaka ilgili hastane güvenliğini haberdar edin.
Hastaneye yatış için gelirken zorunlu kalmadıkça değerli eşya getirmemeye dikkat edin.
Aracınızda değerli eşya bırakmayınız.
Kadın hastalara kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi kalması durumuna dikkat edin.
TV seyrederken sesi çok fazla açmayın.
Odadaki tıbbi ekipmanları sorumlu bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösteriniz.
Bir sorunla karşılaşıldığında kesinlikle hastane personelinden yardımda bulunmasını isteyin.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız size verilen saatten minimum 30 dk. önceden giderek, gerekli evrak işlemlerini yapabilirsiniz.
Refakatçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Doktorlara ve öteki hastalara yardımcı olunuz.
Yangın çıkışlarını gereksiz yere işgal etmeyin.
Acil müdahale gerektiren durumlar dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sağlık çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Hastanelerin size ait olduklarını ve sağlık çalışanlarının da sizlere hizmet ettiğini hatırlayın.
Ziyaret saatleri yoğun bakımın müsaitliğine göre planlanır.
Kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Yataklar temiz tutulmalıdır.
Refakatçilerin hasta yataklarına oturmaları yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

İsterseniz mobil telefondan veya sabit telefondan ALO 182 servisini arayarak hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan kişinin değil de sağlık hizmeti alacak kimsenin Vatandaşlık numarasını asistana söylüyorsunuz

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek bireyin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini iletiyorsunuz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa talep ettiğinizde ikamet edilen ile dikkat edilerek, tedavi görülecek sağlık kuruluşu ile ilgili bilgi veriliyor.

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz saat ve günü bildireceksiniz. Uygunluk durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp uygun randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih yahut saatini değiştirmek için 182’yi arayarak değiştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu Alma Sistemi

Belirtilen siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan sayfadaki sizden istenen alanları tamamlamanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ile şifre, email adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil muayene olacak şahsın TC kimlik No’sunu sayfaya gireceksiniz

TC kimlik No’sunu ilettikten sonra, doktora görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumuna göre gideceğiniz saat ve günü seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih ya da zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.