saygı hastanesi doğum fiyatları

Sizlerin değerli sayfalara zorluk çekmeden erişebilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle kapsamlı derlemeler yaptık. saygı hastanesi doğum fiyatları sayfamızı gözden geçirirken bilgi paylaşılan ipuçlarını okumayı unutmayın. Tekrar aradığınızda kolaylıkla sitemize girebilmek için web sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak istediğiniz her bilginin mutlaka bir detayını websitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu denli kolay olmadı. Sağlık Kuruluşları bilgilerimiz haftalık aktüel olup, resmi online randevu web sitesi ve hastanelerin şahsına ait sitelerinden elde edilen dataların toplanması ile oluşturulmuştur. Portalımızın nihai güncellenme tarihi: 22 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Aile Hekimliği, Beslenme Uzmanı, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Jinekoloji, Nöroloji, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Parazitoloji, Kanser, Doğumhane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının birimleri ve hizmet kapsamları

saygı hastanesi doğum fiyatları-14

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek vakalarından ileri yaştaki kadınların anne olmasına kadar farklı birçok konuda başarı için yoğun çaba harcar.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Mamografi : Meme hastalıkları yüzünden birime başvuran her hastaya özgü tanı ve tedavi planı hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Genel Cerrahi : Genel Cerrahi çok önemli ve geniş bir alandır. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgi bir kişinin genel cerrahinin her alanında aynı bilgi ve beceriyi gösterebilmesini nerede ise imkansız kılmaktadır. Bu nedenle günümüzde artık genel cerrahi yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Hastanede bilmeniz gerekenler

saygı hastanesi doğum fiyatları-86Araçlarınızı hastanenin otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş yerlere ve diğer araçların hareketine engel olmayacak biçimde park ediniz.
Hastanede yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden oldukça dikkat edilmelidir.
Hastane koyduğu kurallara uymak istemeyen; binaya bilerek hasar bırakan, yapılan ikazları önemsemeyen hasta ile refakatçilerinden sebebiyet verdikleri hasar talep edilebilir.
Çöpleri evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Lavaboyu temiz kullanınız.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması veya sahibi belirsiz çanta görülmesi halinde ilgili servisin sorumlu hemşiresine bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi olmasına önem veriniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına dikkat ederek tertipli tutulmasını sağlayın. Televizyon seyrederken sesini fazla açmamaya özen gösterin. Kaldığınız odadaki tıbbi teçhizatları bir yetkili bilgisi dahilinde kullanınız.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda kesinlikle yetkililerden yardım isteyiniz.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayınız. Randevunuza erkenden gelmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına yemek götürmemelisiniz.
Sağlık kurumunun ilkelere uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık istemeyiniz.
Yangın çıkışını amacı dışında işgal etmeyiniz. Doktor sırasına uymalı, diğerleninin sırasını almamalısınız.
Çok acil haller haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
Görevli sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyin.
Sağlık personelini baskı altına almaya çalışmayınız.
Sağlık kurumlarının sizlerin olduklarını, sağlık çalışanlarının sizlere hizmet ettiğini aklınızdan çıkarmayın.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Kadın Doğum servislerinde erkeklerin kalması uygun olmaz.
Hastanede doktor tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir. Canlı çiçeklerin hasta odasında muhafaza edilmesi yasaktır. Odalardaki yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Ziyaretçilerin yataklara yatmaları yasaktır.
Elektrik ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre mobil telefonunuzla ya da ev hattınızdan Alo 182 hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan kişinin değil doktora görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu ilgili kişiye veriyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonra, muayene olacak bireyin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini ileteceksiniz. Herhangi bir sağlık kurumu tercihiniz yoksa arzu ettiğinizde bulunduğunuz şehre göre, muayene olunacak sağlık kurumu ile ilgili bilgi veriliyor.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi kararlaştıracaksınız. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak size bilgi verip en son randevu zamanını söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veya zamanını başka zamana almak isterseniz 182’yi arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, email adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu alan kişinin değil de hekime görünecek hastanın TC kimlik numarasını sisteme yazıyorsunuz

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek şahsın hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini giriyorsunuz. Herhangi bir ön bilginiz bulunmuyorsa destek almak için 182’yi arayıp operatörlere sorabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsait olma durumunu göz önüne alarak gideceğiniz saat ve günü bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini ya da saatini başka zamana almak isterseniz MHRS’den uygun değişikliği yapabilirsiniz.