şekerpınar diş hastanesi online randevu

Değerli okuyucularımızın gerçek bilgilere pratik yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi gayesiyle araştırmalar hayata geçirdik. şekerpınar diş hastanesi online randevu sayfamızı gözden geçirirken önemi vurgulanan uyarıları incelemeyi atlamayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda pratik olarak makalelerimize ulaşabilmek için web sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Webde arzu ettiğiniz her verinin net bir yanıtını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli tatmin edici olmadı. Hastane verilerimiz aylık güncel olup, resmi hastane randevu web sitesi & hastanelerin kendilerine ait web sitelerinden elde edilen informasyonun düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Portalımızın nihai güncellenme tarihi: 23 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Endodonti, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hepatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Parazitoloji, Rontgen, Yoğun Bakım bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları mevcuttur.

Hastane bazı servisleri, hizmet alanları

şekerpınar diş hastanesi online randevu-36

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Kan Hastalıkları : Hematoloji, son yıllarda çok önemli gelişmelerin kat edildiği, hastalıklarda tedavi seçeneklerinin arttığı, klinik çalışmaların en çok yapıldığı alanlardan biridir.

Nükleer Tıp : .Halen ülkemizde üniversitelerde, büyük illerin devlet ve sigorta hastaneleri ile bazı özel merkezlerde hizmet veren nükleer tıp bölümlerinde hemen her organ sistemiyle ilgili hastalıklarda fonksiyon (işlev) görüntülemesi yapılmaktadır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Diyagnostik amaçlı üst gastrointestinal sistem için özofagogastroduodenoskopi, safra yolları ve pankreas incelemeleri için endoskopik retrograd kolanjiopankreatografi, kalın barsak incelemesi için de kolonoskopi ve rektosigmoidoskopi yapılmaktadır.

Hastanede dikkat etmeniz gerekenler

şekerpınar diş hastanesi online randevu-02 Tütün mamülleri içmek yasaktır.
Yattığınız bölümde sizlere teslim edilen tüm ekipmanların kullanılmasında dikkatli davranınız.
Şüplelendiğiniz bir durumla karşılaştığınızda kati suretle hastane personelini bilgilendiriniz.
Hastaneye yatış için geliyorsanız zorunlu kalmadıkça değerli eşya getirmeyiniz.
Kişisel eşyalarınızı odanızdaki dolapta tertipli muhafaza ediniz.
Yabancılardan yardımlarını talep etmeyiniz.
Kaldığınız odanın temizliğine dikkat ederek toplu kalmasını sağlayın.
Televizyon izlerken sesini çok açmamaya özen gösterin.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında kesinlikle hastane personelinden yardım talep edin.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın. Arabanızı kurumun park alanında hastalara ayrılmış kısımlara ve diğer araçların çıkmasına engel olmayan biçimde park edin.
Hastaneye giderken yanınızda sadece bir refakatçi bulundurmanız yeterlidir. fazla kişi gereksiz kalabalık meydana getirir bu sebeple personelin rahat görevlerini yapmalarına mani olur.
Sağlık kurumlarına giderken randevudan en az 30 dk. önceden giderek, kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Mobil cihazlarınızı sağlık kurumunda kısık seste kullanınız.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını bulundurmalıdır.
Hastane personeline ve öteki hastalara nazik olunuz.
Hastanenin ilkelere uyunuz. İltimas istemeyin.
Doktor sırasına uymalı, başka hastaların sırasını almamalısınız.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı ve kullanılmayan tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir. Refakatçilerin hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.
Işıklar ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

İsterseniz mobil telefondan veya ev hattından Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevu ayarlayan kişinin değil doktora görünecek bireyin Vatandaşlık numarasını operatörlere vereceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonraki adımda, doktora görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi belirteceksiniz. Müsait olma durumu dikkate alınarak sizlere uygunluk verip kesin randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gün veya saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde karşınıza gelen ekrandaki sizden istenen alanları doldurmanız isteniyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan kişinin değil de tedavi görecek kişinin Vatandaşlık numarasını ilgili yere gireceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra müsaitlik durumunu dikkate alarak randevu zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun değişikliği yapabilirsiniz.