sincan özel koru hastanesi telefon numarası

Ziyaretçilerimizin geniş çerçeveli konulara kolayca ulaşabilmesi ve cevap bulabilmesi gayesiyle uzun süren derlemeler hayata geçirdik. sincan özel koru hastanesi telefon numarası yazısını gözden geçirirken vurgulanan ipuçlarını incelemeyi unutmayın. Gelecekte aradığınızda kolayca sitemize girebilmek isterseniz web sitemizi favori listenize ekleyin. İnternette bulmaya çalıştığınız her bilginin kesinlikle bir yanıtını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu kadar basit olmamıştı. Hastane bilgilerimiz aylık aktüel olup, devlet randevu portalı ve kurumların şahsına ait sitelerinden alınan veilerin düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. Portalımızın en son düzenlenme tarihi: 21 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları, Hepatoloji, İmmünoloji, Neonatoloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Genetik, Rontgen, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları mevcuttur.

Sağlık kurumlarının bazı birimleri, ilgi alanları

sincan özel koru hastanesi telefon numarası-91

Kan Hastalıkları : Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Dermatoloji : Deribilimi, deri, saç, tırnaklarla ilgili hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, bazı akciğer rahatsızlıklarının kesin teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğer kaynaklı nefes darlıklarının değerlendirilmesi amacına yönelik solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum problemleri aritmi gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları içinde en dikkate alınması gereken rahatsızlıklardandır. Tıkayıcı uyku apne sendromu en sık ratlanılanıdır.

Acil Servis : Mesai saatlerinde hastanede bölümler tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde hastane içinde kendi bölümlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları tarafından desteklenir. Diğer servislerde ise nöbetteki hekimler acil servis tarafından çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil serviste, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların ilk tedavileri burada yapılır. Bunun haricinde bir travma odası bulunabilir.

Hastanede bilmeniz gerekenler

sincan özel koru hastanesi telefon numarası-85Yattığınız serviste bulunan ve teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında özenli davranınız.
Hastanenin hükümlerine uymamakta direnen; techizatlara hasar bırakan, ikazları ciddiye almayan hasta ve yakınlarından uğrattıkları hasar tahsil edilebilir.
Tuvaletleri temiz bırakınız. Şüphe duyduğunuz bir kişiyle karşı karşıya gelirseniz vakit haybetmeden servisin sorumlusunu bilgilendiriniz.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması yahut himin olduğu belli olmayan eşya gördüğünüzde ilgili bölümün güvenlik personeline bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
Hastaneye yatmaya geliyorsanız zorunlu kalmadıkça değerli eşya getirmeyiniz.
Personel harici kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek tertipli kalmasını sağlayın.
Odada bulunan demirbaşların bozulması durumunda ilgili personele haber veriniz.
Kaldığınız odadaki tıbbi teçhizatları gözetmen bilgisi dahilinde kullanmaya özen gösterin.
Bir problemle karşılaştığınızda kesinlikle personelden yardımda bulunmasını talep edin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayınız. Otomobillerinizi hastanenin park alanında hastalara ayrılmış yerlere ve diğer araçların ilerlemesine mani olmayacak şekilde bırakmaya özen gösteriniz.
Hastanelere gidiyorsanız yanınızda sadece bir refakatçi olması doğru olur. Daha fazla refatatçi lüzumsuz kalabalık oluşturur ve sağlık çalışanlarının rahat görevlerini yapmalarına engel teşkil eder.
Hastaneye giderken size verilen saatten minimum yarım saat önce giderek, evrak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
Rahatsızlanmadıkları sürece sağlık kurumlarına giderken yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz.
Sağlık kurumlarına içecek götürmeyin.
Telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Doktorlara ve diğer hastalara yardımcı olunuz.
Doktor sırasına riayet etmeli, başkalarının hakkını yememelisiniz.
İlgili sağlık çalışanları haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Sağlık kurumlarının size ait olduklarını, sağlık personelinin da sizlere hizmet verdiğini unutmayınız.
Ziyaret saatleri yoğun bakımın uygunluk durumuna bakılarak belirlenir. Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Kadın Doğum servislerinde erkek refakatçi bulunması uygun olmaz.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı, işi biten sandalyeler geri verilmelidir.
Elektrik düğmeleri ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

İsteğe bağlı olarak cep telefon ile veyahut ev telefonundan ALO 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil doktora görünecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu ilgili kişiye vereceksiniz

TC kimlik numarasını belirttikten sonra, muayene olacak kimsenin hangi hastaneden randevu almayı istediğini ileteceksiniz. Herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa sorarsanız bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak, hizmet alınacak hastane ile ilgili tavsiyede bulunuluyor.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi bildireceksiniz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak sizlere bilgilendirme yapıp uygun zamanı söylüyorlar.

Aldığınız randevu gününü ya da zamanını değiştirmek isterseniz 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu alma

Bağlantısı verilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız gerekiyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ve şifre, eposta adresinize iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan kişinin değil de tedavi görecek bireyin Vatandaşlık No’sunu açılan sayfaya yazıyorsunuz

TC kimlik numarasını ilettikten sonra, tedavi görecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra müsaitlik durumuna göre randevu gün ve saati seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunun tarihini veyahut zamanını değiştirmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.