taksim ilkyardım hastanesi randevu online

Sitemizi ziyaret edenlerin bilgilere pratik yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi için kapsamlı araştırmalar hayata geçirdik. taksim ilkyardım hastanesi randevu online makalesini gözden geçirirken önemi vurgulanan tavsiyeleri okumayı atlamayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla makalelerimize gelebilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette aradığınız her şeyin net bir yanıtını sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli basit olmamakta. Hastane listelerimiz haftalık güncel olup, kamu online randevu web sitesi ve kurumların kendilerine ait internet sitelerinden ulaşılan veilerin toplanması ile oluşturulmuştur. Portalımızın son düzenlenme tarihi: 20 10 2014


Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Dermatoloji, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Geriatri, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortodonti, Prostodonti, Radyodiagnostik, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Parazitoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları verilmektedir.

Hastanelerin bölümleri ve hizmet alanları

taksim ilkyardım hastanesi randevu online-03

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken teşhis son derece önemlidir. Standart bir check up kontrolünde yapılması gereken testlerden birkaçı; kolesterol düzeyi, lipid düzeyi, tüm batın ultrasonografi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının tedavisi yapılır. Hastanın ağrılarının azalmasını takiben bu şikayetlerin sebebini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Hastanede bu kurallara uymaya dikkat edin

taksim ilkyardım hastanesi randevu online-63 Çöpünüzü evsel atık kutusuna özen gösteriniz.
Şüphe duyduğunuz herhangi bir kişiyle karşı karşıya kaldığınızda hemen ilgili personeli bilgilendiriniz.
Hastaneye yatış için gelirken zorunlu olmadıkça değerli eşya getirmemeye dikkat edin. Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi olmasına özen gösteriniz.
Yabancılardan yardım etmelerini istemeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek düzenli kalmasını sağlayın.
Televizyon izlerken sesi çok açmamaya özen gösteriniz.
Odanızda bulunan eşyaların kırılması durumunda hastane personeline bilgi verin.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden yetkililerden yardım isteyiniz.
Koridorlarda bağırarak konuşmayın.
Araçlarınızı kurumun park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş yerlere ve başka araçların hareketine engel olmayan biçimde bırakınız.
Hastanelere gidiyorsanız beraberinizde sadece bir refakatçi bulunması yeterlidir. Daha fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur bundan ötürü doktorların rahat çalışmalarına mani olur.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye beraberinizde küçük bebek götürmemelisiniz.
Hastanelere yemek götürmemelisiniz. Doktorlara ve diğer hastalara nazik olmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumunun ilkelere uyun. İltimas talebinde bulunmayınız.
Yangın çıkışını gereksiz yere işgal etmeyiniz.
Acil müdahale gerektiren haller dışında öncelik istemeyiniz.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Vizite saatinde rahat çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Doğum servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir. Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler geri bırakımalıdır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre isterseniz cep telefonunuzdan ya da sabit telefon ile Alo 182 telefon numarasını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan bireyin değil tedavi görecek bireyin TC kimlik numarasını ilgili kişilere söyleyeceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonraki adımda, tedavi görecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra randevu gün ve saati bildireceksiniz. Müsaitlik durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp en son randevu zamanını belirtiyorlar.

Aldığınız randevunun tarih ya da saatini başka zamana almak için Alo 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki gerekli bilgileri tamamlamanız gerekir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, email adresine gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu ayarlayan kimsenin değil hekime görünecek bireyin TC kimlik numarasını siteye yazacaksınız

Vatandaşlık No’sunu ilettikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu dikkate alarak randevu saat ve günü giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih ya da saatini değiştirmek isterseniz bu web sitesinden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.