trabzon karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi hastanesi

Sizlerin düzenlenmiş sayfalara zahmet çekmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi için çalışmalar yaptık. trabzon karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi hastanesi makalesini incelerken vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte aradığınızda kolaylıkla makalelerimize ulaşabilmek için web sitemizi favorilerinize ekleyin. Webde arzu ettiğiniz her şeyin mutlaka bir detayını portallarımızda keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar keyifli olmamıştı. Sağlık Kurumu bilgilerimiz günlük güncel olup, devlet online randevu sitesi ve kuruluşların şahsına ait web sitelerinden elde edilen veilerin derlenmesi ile meydana getirilmiştir. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 22 10 2014


Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Algoloji, Beslenme Uzmanı, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Neonatoloji, Periodontoloji, Prostodonti, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastane bazı bölümleri, hizmet alanları

trabzon karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi hastanesi-61

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Pediatri : Çocuk Acil Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Patoloji: Pataloji bölümünde karaciğer hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, kemik hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin Cerrahisi tıpta çok süratle gelişen bölümlerden biridir.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudun her kısmında meydana gelebilen, parazitler tarafından ortaya çıkan ve bir kısmı sirayet edebilen hastalıklardır. Gripten ciddi hatta ölümcül olabilen tüberküloza kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanlarınca tedavi edilir.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Kornea nakilleri göz bankalarından temin edilen donör kornealar kullanılarak yapılmaktadır.

Hastanelerde bilmeniz gerekenler

trabzon karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi hastanesi-35Otomobilinizi kurumun park alanında ziyaretçilere ayrılmış kısımlara ve başkalarının araçlarının ilerlemesine engel olmayacak biçimde park ediniz.
Çöplerinizi çöp kutularına atmaya özen gösterin.
Tuvaletleri temiz bırakmaya özen gösteriniz.
Şüplelendiğiniz herhangi bir kişiyle karşı karşıya kaldığınızda mutlaka ilgili hastane personelini haberdar edin.
Yatmaya gelecekseniz zorunlu kalmadıkça değerli eşyalarınızı getirmemeye dikkat edin.
Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bununması durumuna önem verin.
Televizyon seyrederken sesini çok fazla açmayınız.
Odada bulunan ekipmanların kırılması durumunda ilgili personele haber veriniz.
Bir problemle karşılaşıldığında kesinlikle yetkililerden yardımda bulunmasını isteyiniz.
Sağlık kurumuna giderken randevudan en az 30 dakika önce giderek, evrak işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Hasta olmadıkları sürece hastanelere giderken yanınızda küçük çocuk götürmeyin.
Sağlık kurumuna yiyecek götürmeyin.
Güvenlik personelinin uyarılarını dinleyiniz.
Yangın merdivenlerini amacı dışında işgal etmeyin.
Hastane çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Hastanelerin size ait olduğunu, sağlık çalışanlarının da size hizmet verdiğini hatırlayın.
Doktor vizite saatlerinde sağlıklı muayene yapılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Jinekoloji bölümlerinde erkek refakatçi kalması uygun değildir.
Klinikte hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve işi biten sandalyeler iade edilmelidir.
Işıklar ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre ister cep telefonunuz ile yahut sabit hattan Alo 182 telefonunu çevirerek hastane randevu alma hattını arayın.

Randevu alan kişinin değil de tedavi görecek kişinin TC kimlik No’sunu operatörlere belirteceksiniz

Vatandaşlık No’sunu söyledikten sonraki aşamada, tedavi görecek hastanın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Herhangi bir ön bilginiz yoksa talep ederseniz ikamet edilen ile dikkat edilerek, hizmet alınacak sağlık kurumu ile ilgili bilgi veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz tarih ve zamanı belirteceksiniz. Uygun olma durumuna göre sizlere bilgilendirme yapıp kesin randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veya zamanını başka zamana almak işlemi için Alo 182 hattından değişiklik yapabilirsiniz.

Webden Randevu alma

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ile şifre, mail adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil hekime görünecek şahsın Vatandaşlık numarasını ilgili yere yazacaksınız

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önüne alarak gideceğiniz tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Aldığınız randevu tarih yahut zamanını değiştirmek işlemi için web sitesinden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.