uzmanlar tıp merkezi bakırköy telefon

Okuyucularımızın kapsamlı konulara en kısa yoldan ulaşabilmesi ve anlayabilmesi gayesiyle uzun süren araştırmalar hayata geçirdik. uzmanlar tıp merkezi bakırköy telefon yazımızı okurken bilgi paylaşılan uyarıları incelemeyi unutmayın. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolayca sayfalarımıza erişebilmek isterseniz web sitemizi favori listenize ekleyin. İnternette istediğiniz her şeyin mutlaka bir detayını bizim sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar tatmin edici olmamıştı. Sağlık Kurumu listelerimiz günlük aktüel olup, devlet hastane randevu portalı & kurumların şahsına ait internet sitelerinden alınan informasyonun toplanması ile meydana getirilmiştir. Portalımızın son güncellenme tarihi: 24 10 2014


Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Alerji Hastalıkları, Biyoetik, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Romatolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nükleer Tıp, Pratisyen, Restoratif Diş Tedavisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri mevcuttur.

Hastane bazı bölümleri ve ilgi alanları

uzmanlar tıp merkezi bakırköy telefon-54

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Kan Hastalıkları : Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Nükleer Tıp : Nükleer tıp merkezlerinde yapılan tanısal tetkikler tiroid, kemik, kalp, böbrek ve diğer birçok organın ve hastalığın sintigrafik görüntülenmesi olup aynı zamanda tiroid hastalıkları başta olmak üzere bazı tumor ve enflamatuar hastalıkların tedaviside yapılmaktadır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Yoğun bakım : Yoğun bakım ünitesi tüm kritik hastalara sağladığı yaşamsal destek nedeniyle toplam sağlık hizmeti içinde çok önemli bir yere sahiptir. Yoğun bakım hizmeti çok yönlü bir ekip çalışmasıyla mümkündür.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti, uzman yaklaşımı gerektiren ayrı bir diş hekimliği branşıdır. Çocuğun büyüme sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından izlenmelidir. Gelişme çağında bulunan çocukların düzgün bir ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanelerde uymanız gereken kurallar

uzmanlar tıp merkezi bakırköy telefon-47 Güvenlik görevlilerinin ikazlarını dinleyiniz.
Bulunduğunuz serviste bulunan ve teslim aldığınız ekipmanların kullanılmasında özenli davranınız.
Çöpleri çöp kutusuna atmaya özen gösterin.
Tuvaletleri temiz bırakın.
Şüpheli kişiyle karşılaşırsanız mutlaka hastane personelini bilgilendirin.
Şahsi eşyalarınızı sizin için ayrılan dolapta derli toplu şekilde saklayınız.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi bulunmasına önem veriniz.
Kaldığınız odanın temiz olmasına özen göstererek tertipli olmasını sağlayın.
TV izlerken sesi çok açmayınız. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden personelden yardım isteyiniz.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın.
Otomobillerinizi hastanenin park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve başka araçların ilerlemesine engel olmayan biçimde park edin.
Sağlık kurumuna giderken beraberinizde tek bir refakatçi bulundurmanız yeterli olacaktır. Daha fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur bu sebeple sağlık personelinin rahat görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevunuza erken gelin.
Hastalanmadıkları sürece hastaneye beraberinizde çocuk götürmeyiniz.
Hastaneye yiyecek götürmeyin.
Hastane çalışanlarının ikazlarını dikkate alın.
Acil çıkışları amacı dışında işgal etmeyiniz.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğer hastaların sırasını almamalısınız. Ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine göre planlanır.
Doktor vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekmektedir.
Klinik içerisinde hekim bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında bakılması yasaktır.
Odalardaki yataklar tertipli kullanılmalıdır. Refakatçilerin hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz mobil telefondan ya da ev telefonundan ALO 182 servisini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan kimsenin değil doktora görünecek şahsın TC kimlik No’sunu asistana söylüyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü bildireceksiniz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size bilgilendirme yapıp kesin zamanı belirtiyorlar.

Aldığınız randevu gün veya zamanını değiştirmek isterseniz 182’yi arayarak değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu Alma Sistemi

İnternet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki sizden istenen bilgileri doldurmanız istenir. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ile şifre, mail adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil muayene olacak hastanın Vatandaşlık No’sunu siteye yazacaksınız

TC kimlik No’sunu söyledikten sonra, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra müsaitlik durumuna göre gideceğiniz tarih ve zamanı seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün ya da zamanını değiştirmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.