Akademi Hastanesi (Konya) Muayene Ücreti Randevu

Okuyucularımızın kaliteli konulara en kısa yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi gayesiyle uzun süren çalışmalar hayata geçirdik. Akademi Hastanesi (Konya) Muayene Ücreti Randevu sayfamızı incelerken paylaşılan ipuçlarını okumayı pas geçmeyin. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda kolayca sitemize gelebilmek için bu siteyi favori listenize ekleyebilirsiniz. Webde istediğiniz her bilginin net bir detayını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak asla bu denli keyifli olmamıştı. Sağlık Kuruluşları verilerimiz günlük aktüel olup, resmi randevu web sitesi ile kurumların kendilerine ait internet sitelerinden ulaşılan veilerin toplanması ile oluşmaktadır. Portalımızın en son düzenlenme tarihi: 25 10 2014Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Akupunktur, Biyoetik, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Romatolojisi, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Onkoloji, Mamagrofi, Yoğun Bakım bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı bölümleri ve hizmet kapsamları

Akademi Hastanesi (Konya) Muayene Ücreti Randevu-38

Üroloji: Özellikle son yıllarda giderek daha yaygın uygulama alanı bulan ve sıklıkla da prostat cerrahisi ile taş hastalıklarında olmak üzere, günümüz teknolojisinin tıbbi uygulamalara sunduğu tüm kapalı ameliyat girişimleri için gereken sistemleri mevcuttur.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Günümüzde ağrı iki grupta incelenmektedir. İlki; çeşitli hastalıkların uyarıcısı olarak karşılaşılan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalığın belirtisidir. Pek çok kez vücudumuzda var olan doku tahribatının işaretçisidir. Akut ağrı vücudumuzun alarm mekanizmasının önemli bir parçasıdır.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, merkezi sinir sistemi anjiografileri hastalıkların lokalizasyonu hakkında bilgiler vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile çok hassas operasyonlar yapılmakta ve önceden kalıcı bozuklukla neticelenen operasyonlar artık pozitif yönde neticelenmektedir.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Dermatoloji : Dermatoloji, deri, saç, tırnaklarla ilgili hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Hastanede uymanız gereken kurallar

Akademi Hastanesi (Konya) Muayene Ücreti Randevu-47 Hastane koyduğu kurallara uymamakta direnen; eşyalara kasti zarar veren, yapılan uyarıları ciddiye almayan hasta ile refakatçilerinden sebep oldukları zarar istenebilir.
Tuvaleti temiz bırakmaya özen gösterin.
Şüplelendiğiniz herhangi bir durumla karşılaşırsanız en kısa sürede sorumluyu durumdan haberdar ediniz. Yabancılardan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Odadaki tıbbi teçhizatları sorumlu bilgisi dahilinde kullanın.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında vakit kaybetmeden yetkililerden yardım isteyiniz.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayınız. Hastanelere giderken beraberinizde yalnızca bir refakatçi bulundurmanız doğru olacaktır. fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bu nedenle doktorların rahatlıkla çalışmalarına mani olur. Rahatsız olmadıkları sürece hastaneye beraberinizde küçük bebek götürmeyin.
Hastaneye içecek götürmemelisiniz.
Mobil telefonlarınızı hastanede sessizde tutunuz.
Ziyaretçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartlarını takmalıdır.
Doktorlara ve diğer hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Sağlık görevlilerinin uyarılarını dinleyiniz.
Acil çıkışları gereksiz yere kullanmayınız.
Çok acil haller haricinde öncelik talebinde bulunmayınız.
Görevli sağlık personeli haricinde müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Doktorları baskı altına almaya çalışmayınız.
Hastanelerin size ait olduğunu, sağlık çalışanlarının da size hizmet ettiğini aklınızdan çıkarmayın.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Doktorların vizite saatinde rahat çalışılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir. Doğum servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir.
Hastane içerisinde doktor bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Hasta yatakları temiz kullanılmalıdır.
Refakatçilerin hasta yataklarına uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize bağlı olarak mobil telefonunuzdan veya ev telefonundan Alo 182 hizmetini arayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevuyu alan kişinin değil tedavi görecek şahsın TC kimlik numarasını asistanlara vereceksiniz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonraki aşamada, hekime görünecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini söyleyeceksiniz. Herhangi bir sağlık kuruluşu tercihiniz yoksa isterseniz ikamet edilen yerleşime göre, hizmet alınacak hastane ile ilgili yönlendirmede bulunuluyor.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere en uygun randevu tarihini söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini ya da zamanını değiştirmek işlemi için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen sayfadaki gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, mail adresine iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan şahsın değil tedavi görecek bireyin TC kimlik No’sunu web sitesine gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu verdikten sonra, muayene olacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra uygunluk durumuna göre randevu saat ve günü seçiyorsunuz.

Aldığınız randevu tarih veya saatini değiştirmek işlemi için bu web sitesinden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.