Atakent Hospital (Yalova) Muayene Ücreti Randevu

Sitemizi ziyaret edenlerin geniş çerçeveli sayfalara en kolay yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi için kapsamlı derlemeler gerçekleştirdik. Atakent Hospital (Yalova) Muayene Ücreti Randevu yazısını incelerken vurgulanan tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla sayfalarımıza ulaşabilmek için web sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Internette istediğiniz her bilginin net bir yanıtını websitelerimizde bulacaksınız. Aramak hiç bu denli kolay olmamakta. Hastane verilerimiz günlük aktüel olup, devlet randevu sitesi ile kuruluşların kendilerine ait web sitelerinden ulaşılan bilgilerin düzenlenmesi ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org nihai güncellenme tarihi: 21 10 2014Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Anatomi, Androloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Endodonti, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Jinekoloji, Nefroloji, Ortodonti, Psikiyatri, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üroloji, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri mevcuttur.

Hastane servisleri ve hizmet alanları

Atakent Hospital (Yalova) Muayene Ücreti Randevu-88

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Günümüzde ağrı iki grupta incelenmektedir. İlki; çeşitli rahatsızlıkların işaretçisi olan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalığın belirtisidir. Pek çok zaman vücutta bulunan bir doku tahribatının habercisidir. Akut ağrı vücudun alarm mekanizmasının önemli bir bileşenidir.

Check-up merkezi : Check up, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının değerlendirilmesidir. Özellikle kanserde erken farkındalık tedavi başarısını da artırmaktadır. Standart bir check up’ta olması gereken testlerden birkaçı; organ fonksiyonlarını değerlendiren kan testleri, hepatit testi, elektrokardiyografi.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve onarım cerrahisi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Yoğun bakım : Yoğun bakım ünitesi tüm kritik hastalara sağladığı yaşamsal destek nedeniyle toplam sağlık hizmeti içinde çok önemli bir yere sahiptir. Tüm cerrahi ve dahili dalların, son derece gelişmiş teknolojiye sahip laboratuarın ve görüntüleme merkezinin 24 saat süreyle desteği olmaksızın yoğun bakım ünitesinde etkin yaşamsal destek ve tedavi sağlanması mümkün değildir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, akciğer hastalıklarının kesin teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının takibine yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının tanısı amacıyla ilaçlı solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum problemleri aritmi gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları arasında en dikkate alınması gereken hastalıklardandır. Tıkayıcı uyku apne sendromu en sık görülenidir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti, uzmanlığın gerekli olduğu ayrı bir daldır. Çocuğun gelişim sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişme sürecindeki çocukların sağlıklı çene yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedbirler alınmalıdır.

Sağlık kuruluşlarında bilmeniz gerekenler

Atakent Hospital (Yalova) Muayene Ücreti Randevu-52Hastane içerisinde yüksek sesle konuşmak tedavi gören hastaların tedavi süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden azami özen gösterilmelidir.
Hastane yönetmeliklerine uymayan; techizatlara zarar veren, uyarıları ciddiye almayan hastalar ile refakatçilerinden verdikleri zarar geri istenebilir.
Çöplerinizi çöp kutusuna atmaya özen gösterin.
Şüphe duyduğunuz herhangi bir şahısla karşılaştığınızda vakit haybetmeden ilgili servisin sorumlusunu bilgilendirin.
Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut himin olduğu belli olmayan eşya gördüğünüzde servisin sorumlu personeline haber veriniz.
Kadın hastalara kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi bununması durumuna özen gösterin.
Yabancılardan yardımlarını talep etmeyiniz.
Kaldığınız odada bulunan ekipmanların arızalanması durumunda personele haber veriniz.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında kesinlikle yetkililerden yardım isteyin.
Randevularınıza vaktinde gelmeye dikkat edin.
Hastanelere gidiyorsanız randevudan minimum yarım saat önceden giderseniz, gerekli kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda sessizde tutunuz.
Doktorlara ve öteki hastalara nazik olmaya özen gösteriniz.
Acil çıkışları gereksiz yere işgal etmeyiniz.
Çok acil durumlar dışında öncelik istemeyiniz.
Görevli sağlık personeli dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Sağlık kurumlarının sizin olduğunu ve sağlık çalışanlarının da size hizmet verdiğini hatırlayın.
Hasta ziyaretleri yoğun bakımın müsaitliğine bakılarak planlanır.
Klinik içerisinde doktor bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Refakatçilerin yataklara yatmaları yasaktır. Elektrik ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İster mobil hattınızdan veyahut ev telefonunuzdan ALO 182 telefonunu tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu ayarlayan şahsın değil tedavi görecek şahsın Vatandaşlık No’sunu ilgili kişilere iletiyorsunuz

TC kimlik numarasını söyledikten sonraki aşamada, tedavi görecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra gideceğiniz saat ve günü belirtiyorsunuz. Müsait olma durumu dikkate alınarak size bilgi verip uygun tarihi belirtiyorlar.

Aldığınız randevunun tarih veya saatini başka zamana almak için Alo 182 hattından değişiklik işlemi yapabilirsiniz.

Online Randevu alma

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri doldurmanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ile şifre, mail adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu alan kimsenin değil de muayene olacak kişinin TC kimlik No’sunu ilgili yere gireceksiniz

TC kimlik No’sunu belirttikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz zaman ve tarihi gireceksiniz.

Aldığınız randevu gününü veya zamanını değiştirmek için web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.