Bozyaka Eğt Arş Hastanesi Gaziemir Polikliniği Randevu Alma

Ziyaretçilerimizin düzenlenmiş verilere pratik bir şekilde ulaşabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla uzun süren araştırmalar oluşturduk. Bozyaka Eğt Arş Hastanesi Gaziemir Polikliniği Randevu Alma yazısını gözden geçirirken bilgi paylaşılan tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla makalelerimize gelebilmek isterseniz web sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak istediğiniz her şeyin net bir cevabını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar basit olmadı. Hastane listelerimiz aylık güncel olup, resmi hastane randevu sitesi & hastanelerin şahsına ait sitelerinden elde edilen veilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. Portalımızın en son güncellenme tarihi: 21 10 2014Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Ürolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Estetisyen, Gastroenteroloji, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Ortodonti, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Yoğun Bakım bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları yer almaktadır.

Hastanelerin birimleri, hizmet alanları

Bozyaka Eğt Arş Hastanesi Gaziemir Polikliniği Randevu Alma-84

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Kan Hastalıkları : Hematolojik hastalıkların tedavisi iyi bir ekip çalışması ve deneyim gerektirmektedir.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Acil Servis : Mesai saatlerinde hastanede tüm branşlar ile desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde de hastane içinde kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. personeli ile desteklenmektedir. Diğer servislerde ise nöbet tutan hekimler acil servis tarafından çağrıldıklarına mümkün olduğunca kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi ekipmanlar ile donatılmış olan acil servis içerisinde, yatak başı ekranları yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların ilk gözlemleri burada yapılmaktadır. Bunun haricinde bir küçük müdahale odası bulunmaktadır.

Hastanelerde bu kurallara uyun

Bozyaka Eğt Arş Hastanesi Gaziemir Polikliniği Randevu Alma-11 Hastane içinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların tedavi süreçlerini bozacağından çok özen gösterilmelidir.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara karşı çıkan; techizatlara bilerek hasar bırakan, yapılan ikazları kaale almayan hasta ve yakınlarından sebep oldukları zarar talep edilebilir.
Çöpleri evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Lavaboları temiz kullanın.
Şüplelendiğiniz herhangi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda vakit haybetmeden ilgili güvenliği bilgilendirin.
Aracınızda değerli eşyalarınızı dırakmamaya özen gösteriniz.
Bulunduğunuz odanın temizliğine özen göstererek tertipli olmasını sağlayınız.
Televizyon izlerken sesi çok açmayınız. Odada bulunan demirbaşların kırılması halinde hastane personeline haber veriniz.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında vakit kaybetmeden hastane personelinden yardım isteyiniz.
Arabanızı sağlık kurumunun park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş kısımlara ve diğer araçların hareketine mani olmayan şekilde bırakınız.
Rahatsızlanmadıkları sürece hastanelere yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz.
Hastane personeline ve öteki hastalara hoşgörülü olunuz.
Sağlık kurumunun kurallara uymaya özen gösteriniz. Ayrıcalık talebinde bulunmayınız.
Çok acil durumlar haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
Sağlık çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayınız.
Hastanelerin sizin olduklarını ve sağlık personelinin da size hizmet ettiğini unutmayın. Ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine göre planlanır.
Vizite saatinde rahat muayene yapılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir. Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı ve kullanılmayacak sandalyeler iade edilmelidir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında bakılması yasaklanmıştır. Yataklar tertipli kullanılmalıdır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına yatmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre ister mobil telefondan veya sabit hattan ALO 182 telefon numarasını arayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan kişinin değil hekime görünecek kimsenin TC kimlik numarasını operatörlere iletiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, tedavi görecek kişinin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini söyleyeceksiniz. Belli bir sağlık kuruluşu tercihiniz yoksa talep ederseniz yaşanılan ilçeye dikkat edilerek, muayene olunacak sağlık kuruluşu ile ilgili tavsiye veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu tarih ve zamanı belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size bilgilendirme yapıp uygun randevu tarihini söylüyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü yahut zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre, email adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu alan şahsın değil muayene olacak kimsenin Vatandaşlık numarasını web sitesine yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak gideceğiniz tarih ve zamanı giriyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun tarih veya zamanını değiştirmek işlemi için bu web sitesinden uygun revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.