Esentepe Tıp Merkezi (Bursa) Muayene Ücreti Randevu

Siz okuyucularımızın kapsamlı sayfalara zahmet çekmeden erişebilmesi ve faydalanabilmesi gayesiyle kapsamlı derlemeler oluşturduk. Esentepe Tıp Merkezi (Bursa) Muayene Ücreti Randevu makalesini gözden geçirirken vurgulanan uyarıları incelemeyi unutmayın. Bir daha aradığınızda rahatlıkla web sitemize ulaşabilmek isterseniz web sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Internette aradığınız her şeyin kesinlikle bir detayını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kurumu verilerimiz günlük aktüel olup, devlet randevu sitesi ve kuruluşların kendilerine ait sitelerinden elde edilen dataların derlenmesi ile oluşmaktadır. Portalımızın nihai düzenlenme tarihi: 23 10 2014Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Alerji Hastalıkları, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Jinekoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Kanser, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri verilmektedir.

Sağlık kurumlarının bazı bölümleri, uzmanlık alanları

Esentepe Tıp Merkezi (Bursa)  Muayene Ücreti Randevu-03

Patoloji: Pataloji bölümünde mide-bağırsak hastalıkları, böbrek hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Dahiliye : İç Hastalıkları birimi pek çok yan branşa ayrılır. Böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm rahatsızlıkların çözüm merkezidir. Bazı alt dallar: Gastroenteroloji, Romatoloji, Kardiyoloji.

Dermatoloji : Dermatoloji, deri, saç, tırnaklarla alakalı rahatsızlıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Hastanede bilmeniz gerekenler

Esentepe Tıp Merkezi (Bursa)  Muayene Ücreti Randevu-77Hastanede 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Hastanenin kapalı bölümlerinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların tedavi süreçlerini bozacağından oldukça hassasiyet gösterilmelidir. Yattığınız serviste size teslim edilen malzemelerin kullanımında dikkatli davranınız.
Hastane koymuş olduğu kurallara uymayan; malzemelere hasar bırakan, uyarıları önemsemeyen hasta ile refakatçilerinden verdikleri hasar tahsil edilebilir.
Tuvaletleri temiz kullanın.
Eşyanızın çalınması veya ortaya bırakılmış çanta gördüğünüzde ilgili bölümün sorumlu hemşiresine bilgi veriniz.
Yabancılardan yardımlarını talep etmeyiniz.
Bir sorunla karşılaştığınızda mutlaka personelden yardım talep edin.
Araçlarınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara ayrılmış alanlara ve başkalarının araçlarının ilerlemesine engel olmayacak şekilde park ediniz.
Sağlık kurumlarına yiyecek götürmemelisiniz.
Yangın merdivenlerini gereksiz yere kullanmayın.
İlgili sağlık personeli dışında müdahale edenlere müsaade etmeyiniz.
Doktorların vizite sırasında rahat muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekmektedir.
Klinik içerisinde doktor bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize göre isterseniz cep hattınızdan yahut ev telefonunuzdan Alo 182 hizmet hattını arayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevu alan bireyin değil sağlık hizmeti alacak şahsın TC kimlik numarasını görevlilere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten hemen sonra, tedavi görecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu gün ve saati bildiriyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak sizlere bilgilendirme yapıp en son zamanı aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gün ya da zamanını başka zamana almak isterseniz 182’den revize işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki sizden istenen bilgileri doldurmanız isteniyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adı ve şifre, eposta adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık numarasını web sitesine yazacaksınız

TC kimlik numarasını söyledikten sonra, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini vereceksiniz. Belli bir hastane tercihiniz yoksa tavsiye talebinde bulunmak isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak operatörlere sorabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu dikkate alarak randevu tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün veyahut saatini değiştirmek isterseniz web sitesinden uygun revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.