Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma

Sizlerin detaylı sayfalara en kolay yoldan ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi için derlemeler oluşturduk. Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma yazısını gözden geçirirken önemi vurgulanan ipuçlarını gözden geçirmeyi unutmayın. Gelecekte aradığınızda pratik olarak web sitemize gelebilmek için sitemizi favorilerinize ekleyin. Webde aradığınız her bilginin mutlak bir detayını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak asla bu kadar kolay olmamıştı. Sağlık Kurumu verilerimiz günlük güncel olup, devlet online randevu web sitesi ile hastanelerin şahsına ait internet sitelerinden ulaşılan veilerin düzenlenmesi ile oluşmaktadır. hastane.aramak.org son güncellenme tarihi: 24 10 2014Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Algoloji, Androloji, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Ürolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geriatri, Hematoloji, Jinekoloji, Neonatoloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Üroloji, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Hastane bazı bölümleri, uzmanlık alanları

Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma-43

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin ve omurilik üzerine bugün bütün girişimler emniyetle uygulanabilir hale gelmiştir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, kozmetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Kozmetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kişinin görünümünü geliştirir. Onarım cerrahisi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Kalp Hastalıkları : Kalp Sağlığı Merkezi, kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve alt yapı ile hizmet verir.

Acil Servis : Gün içinde hastanede tüm bölümler ile desteklenen acil servis, gece hastanede kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. uzmanları tarafından desteklenir. Öteki bölümlerde ise nöbet tutan hekimler acil servise çağrıldıkları zaman oldukça kısa sürede acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi techizatlar ile donatılmış olan acil servis bünyesinde, yatak başı monitörleri olan müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli tedavileri burada yapılır. Bunun dışında bir muayene odası bulunur.

Hastanelerde bu kurallara uymaya dikkat edin

Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Randevu Alma-10Hastanenin koyduğu kurallara uymamakta direnen; binaya hasar veren, yapılan ikazları hafife alan hasta ile yakınlarından sebep oldukları zarar tahsil edilebilir.
Eşyanızın çalınması yahut sahibi olmayan herhangi bir eşya görülmesi durumunda ilgili servisin çalışanına haber vermeyi ihmal etmeyin.
Arabanızda kıymetli eşya bırakmayınız.
Yattığınız odanın temiz olmasına dikkat ederek toplu tutulmasını sağlayınız.
Odada bulunan demirbaşların arızalanması durumunda hastane personeline haber verin.
Kaldığınız odadaki tıbbi ekipmanları bir sorumlu gözetiminde kullanmaya özen gösterin.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hemen yetkililerden yardımda bulunmasını isteyiniz.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın. Randevularınıza erkenden gelin.
Hastaneye yemek götürmeyin.
Sağlık kurumunun işleyişiyle ilgili ilkelere uyun. Ayrıcalık istemeyiniz.
Sağlık görevlilerinin uyarılarını dikkate alın.
Yangın çıkışını amacı dışında kullanmayınız.
Doktor sırasına riayet etmeli, diğer hastaların hakkını yememelisiniz.
Hekimleri baskı altına almaya çalışmayınız.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakım müsaitlik durumuna bakılarak planlanır.
Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Vizite saatlerinde rahat muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekmektedir.
Jinekoloji bölümlerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Klinikte hekim bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaktır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

İsteğe bağlı olarak cep telefonunuzdan yahut ev hattından Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayın.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de hekime görünecek kimsenin Vatandaşlık numarasını görevliye iletiyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, muayene olacak bireyin hangi hastaneden randevu almayı istediğini söylüyorsunuz. Bir bilginiz yoksa talep ederseniz ikamet ettiğiniz ilçeye bağlı olarak, hizmet alınacak sağlık kurumu ile ilgili bilgi veriliyor.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi kararlaştıracaksınız. Müsait olma durumu göz önüne alınarak sizlere uygunluk verip kesin tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün yahut zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Webden Randevu Alma Sistemi

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan ekrandaki gerekli alanları doldurmanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile birlikte şifreniz, eposta adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu alan kişinin değil de hekime görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu sisteme giriyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten hemen sonra, hekime görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunun gün yahut zamanını başka zamana almak işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun revizyonu yapabilirsiniz.