İnci Göz Hastanesi (Sakarya) Muayene Ücreti Randevu

Sizlerin geniş kapsamlı verilere pratik yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi gayesiyle kapsamlı araştırmalar oluşturduk. İnci Göz Hastanesi (Sakarya) Muayene Ücreti Randevu makalesini incelerken paylaşılan tavsiyeleri okumayı pas geçmeyin. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sitemize gelebilmek için sitemizi favori listenize ekleyebilirsiniz. Internette aradığınız her verinin mutlaka bir yanıtını sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu denli tatmin edici olmamakta. Sağlık Kuruluşları verilerimiz haftalık güncel olup, devlet online randevu sitesi & kurumların şahsına ait web sitelerinden ulaşılan informasyonun toplanması ile oluşmaktadır. Web sitemizin nihai güncellenme tarihi: 25 10 2014Hastane.Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Onkolojisi, Göz Hastalıkları, Jinekoloji, Neonatoloji, Perinatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.

Hastane bazı birimleri ve görevleri

İnci Göz Hastanesi (Sakarya) Muayene Ücreti Randevu-95

Sinir Sistemi Hastalıkları : Beyin damar hastalıkları, baş ağrısı, epilepsi(sara), periferik sinir hastalıkları, kas hastalıkları, multupl skleroz ve benzeri hastalıklar, uyku bozuklukları, nöroloji bölümünün yoğun olarak ilgilendiği hastalık gruplarını oluşturur.

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Ağrı iki grupta incelenmektedir. İlki; türlü hastalıkların habercisi olarak karşımıza çıkan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalığın belirtisidir. Pek çok kez vücudumuzda bulunan doku tahribatının işaretçisidir. Akut ağrı vücudun uyarı mekanizmasının önemli bir bileşenidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde karaciğer hastalıkları, baş-boyun hastalıkları, kemik hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Beyin Cerrahisi / Nöroşiruji : Beyin Cerrahisi tıpta çok süratle gelişen bölümlerden biridir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının oluşum nedeni saptanır. Hastanın şikayetlerinin geçmesini takiben bu ağrıların nedenini yok etmeye yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Yoğun bakım : Yoğun bakım ünitesi tüm kritik hastalara sağladığı yaşamsal destek nedeniyle toplam sağlık hizmeti içinde çok önemli bir yere sahiptir. Tüm cerrahi ve dahili dalların, son derece gelişmiş teknolojiye sahip laboratuarın ve görüntüleme merkezinin 24 saat süreyle desteği olmaksızın yoğun bakım ünitesinde etkin yaşamsal destek ve tedavi sağlanması mümkün değildir.

Hastanede bu kurallara uyun

İnci Göz Hastanesi (Sakarya) Muayene Ücreti Randevu-60Hastane içerisinde 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Yattığınız serviste bulunan ve teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında özen gösteriniz.
Çöpünüzü evsel atık kutularına atınız.
Eşyalarnızı sizin için ayrılan dolapta derli toplu şekilde saklayınız.
Odanın temiz olmasına özen göstererek tertipli kalmasını sağlayınız.
Kaldığınız odada bulunan eşyaların bozulması halinde hastane personeline haber verin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Arabanızı kurumun park alanında ziyaretçilere tahsis edilmiş kısımlara ve başka arabaların hareketine engel olmayacak biçimde park etmeye özen gösteriniz.
Randevunuza vaktinde gelmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına yiyecek götürmeyiniz.
Mobil telefonlarınızı hastanelerde kısık seste kullanınız.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını takmalıdır.
Sağlık personelinin ikazlarını dinleyiniz.
Acil müdahale gerektiren durumlar haricinde öncelik istemeyiniz.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakımın müsaitlik durumuna göre belirlenir.
Kadın Doğum servislerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun değildir.
Hastane içinde doktor bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Hasta yakınlarının yataklara uzanmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre ister cep telefonunuzla veya sabit hattan ALO 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan bireyin değil de muayene olacak kişinin Vatandaşlık numarasını asistana vereceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonra, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini vereceksiniz. Belli bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa arzu ettiğinizde bulunduğunuz ile dayanarak, hizmet alınacak hastane ile ilgili yönlendirme yapılıyor.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra randevu tarih ve zamanı belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumuna göre sizlere kesin randevu zamanını iletiyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih veya saatini değiştirmek isterseniz 182’den değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Online Randevu alma

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ile şifreniz, eposta adresine gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil tedavi görecek hastanın TC kimlik numarasını sisteme yazacaksınız

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonraki aşamada, tedavi görecek şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini giriyorsunuz. Herhangi bir tercihiniz bulunmuyorsa tavsiye istemek isterseniz 182’yi arayarak operatörlere sorabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarihini yahut zamanını başka zamana almak isterseniz web sitesinden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.