Kayseri Özel Modern Dünya Hastanesi (Kayseri) Muayene Ücreti Randevu

Ziyaretçilerimizin detaylı sayfalara pratik bir şekilde göz atabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla özenli derlemeler hayata geçirdik. Kayseri Özel Modern Dünya Hastanesi (Kayseri) Muayene Ücreti Randevu makalesini gözden geçirirken bilgi paylaşılan tavsiyeleri incelemeyi atlamayın. Gelecekte aradığınızda kolayca makalelerimize erişebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Webde bulmaya çalıştığınız her bilginin kesinlikle bir detayını portallarımızda bulacaksınız. Aramak asla bu kadar kolay olmamakta. Sağlık Kurumu listelerimiz haftalık güncel olup, kamu online randevu web sitesi ile kurumların şahsına ait sitelerinden alınan veilerin düzenlenmesi ile oluşturulmuştur. hastane.aramak.org nihai güncellenme tarihi: 23 10 2014Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Aile Hekimliği, Beslenme Uzmanı, Çocuk Alerjisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Cilt Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Estetisyen, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri yer almaktadır.

Hastanelerin bölümleri ve hizmet alanları

Kayseri Özel Modern Dünya Hastanesi (Kayseri) Muayene Ücreti Randevu-62

Sinir Sistemi Hastalıkları : Diğer uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalıkların, sinir sistemini etkilediği durumlarda da, konusunda uzmanlaşmış nörologlar, konsültasyon hizmeti verirler.

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Günümüzde ağrı iki grupta incelenmektedir. Birincisi; çeşitli hastalıkların işaretçisi olarak karşımıza çıkan akut ağrıdır. Akut ağrı hastalık belirtisidir. Çoğu kez vücudumuzda bulunan doku hasarının işaretçisidir. Akut ağrı vücudun alarm sisteminin önemli bir bileşenidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde cilt hastalıkları, ürolojik hastalıklar, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların yeri hakkında bilgiler verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile çok başarılı ameliyatlar yapılabilmekte ve daha önce ölümle sonuçlanan operasyonlar artık olumlu neticelenmektedir.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : İç salgı bezleri. Ayrıca şişmanlık gibi metabolizma rahatsızlıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlık gerektiren bir diş hekimliği branşıdır. Çocuğun gelişim çağında çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından izlenmelidir. Büyüme çağındaki çocukların sağlıklı bir diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Sağlık kuruluşlarında bilmeniz gerekenler

Kayseri Özel Modern Dünya Hastanesi (Kayseri) Muayene Ücreti Randevu-01Sağlık kurumlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Yattığınız klinikte bulunan ve teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında özen gösteriniz.
Hastane yönetmeliklerine uymak istemeyen; binaya isteyerek hasar bırakan, uyarıları önemsemeyen hastalar ile refakatçilerinden sebep oldukları zarar tahsil edilebilir.
Şüplelendiğiniz herhangi bir kişiyle karşılaştığınızda vakit haybetmeden ilgili hastane güvenliğini haberdar ediniz.
Otomobilinizde değerli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat ediniz.
Kadınların yanında kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi bulunmasına özen gösteriniz.
Yattığınız odanın temizliğine özen göstererek düzenli kalmasını sağlayın.
TV izlerken sesi çok fazla açmamaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına giderken yanınızda bir refakatçi bulunması doğru olacaktır. Daha fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık oluşturur ve sağlık çalışanlarının rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevularınıza vaktinde gelin.
Sağlık kurumlarına yemek götürmeyiniz.
Mobil telefonlarınızı hastanede sessizde tutunuz.
Sağlık görevlilerinin ikazlarını dinleyin.
Yangın merdivenini amacı dışında kullanmayın.
Muayene sırasına uymalı, başka hastaların sırasını almamalısınız.
Çok acil durumlar haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
Görevli sağlık çalışanları haricinde müdahale edenlere izin vermeyin.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduklarını, sağlık personelinin size hizmet ettiğini unutmayın.
Doktorların vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir. Gerçek çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaklanmıştır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Aydınlatmalar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

İsteğe bağlı olarak mobil telefonunuz ile veyahut sabit telefondan Alo 182 servis hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil hekime görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını operatörlere belirteceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonra, hekime görünecek kimsenin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Bir sağlık kurumu tercihiniz bulunmuyorsa sorarsanız bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak, tedavi olunacak sağlık kuruluşları ile ilgili tavsiye veriliyor.

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz zaman ve tarihi bildireceksiniz. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak size müsaitlik verip uygun randevu tarihini aktarıyorlar.

Aldığınız randevu tarih ya da zamanını başka zamana almak için 182’den değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu alma

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki gerekli alanları tamamlamanız gerekir. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, eposta adresine iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu ayarlayan bireyin değil de sağlık hizmeti alacak kimsenin Vatandaşlık No’sunu sisteme yazacaksınız

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonra, doktora görünecek hastanın hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini giriyorsunuz. Bir hastane tercihiniz yoksa yardım istemek isterseniz Alo 182 hattını arayarak görevliye akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz saat ve günü bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih veya zamanını başka zamana almak işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.