Kızılağaç Şefika Turan Aile Sağlığı Merkezi (Antalya) Muayene Ücreti Randevu

Ziyaretçilerimizin kaliteli bilgilere pratik yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle araştırmalar oluşturduk. Kızılağaç Şefika Turan Aile Sağlığı Merkezi (Antalya) Muayene Ücreti Randevu makalemizi okurken bilgi paylaşılan uyarıları okumayı pas geçmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla web sitemize erişebilmek isterseniz bu siteyi favori listenize ekleyebilirsiniz. Online olarak bulmaya çalıştığınız her verinin mutlaka bir detayını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak asla bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kurumu verilerimiz haftalık aktüel olup, kamu randevu portalı ile hastanelerin şahsına ait sitelerinden ulaşılan dataların toplanması ile meydana getirilmiştir. Sitemizin son güncellenme tarihi: 22 10 2014Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Anatomi, Biyoetik, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Ürolojisi, El Cerrahisi, Endodonti, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hepatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Periodontoloji, Pratisyen, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Genetik, Kanser, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri verilmektedir.

Hastane birimleri ve uzmanlık alanları

Kızılağaç Şefika Turan Aile Sağlığı Merkezi (Antalya) Muayene Ücreti Randevu-41

Sinir Sistemi Hastalıkları : Diğer uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalıkların, sinir sistemini etkilediği durumlarda da, konusunda uzmanlaşmış nörologlar, konsültasyon hizmeti verirler.

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp sağlığını korumak amacıyla hizmet vermektedir.

Psikiyatri : Psikiyatri polikliniğinde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizmaların sebep oldukları hastalıkların başında; bakteriler, virüsler, mantarlar ve parazitler gelmektedir. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar analiz edilerek hastalarda oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Jinekoloji: İnfertilite (kısırlık) tedavisi, psikolojik danışmanlık hizmetleri, tüp bebek uygulamalarında embriyolarda genetik inceleme (PGT), tekrarlayan düşüklerin tanı ve tedavisi, prenatal (doğum öncesi) tanı ve riskli gebeliklerin takibi gibi alanlarda son derece başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

Kızılağaç Şefika Turan Aile Sağlığı Merkezi (Antalya) Muayene Ücreti Randevu-78Hastaneye yatmaya gelirken zorunlu haller dışında değerli eşya getirmeyin.
Hastanenin kapalı bölümlerinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme süreçlerini bozacağından çok hassasiyet gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz bölümde bulunan ve teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında özen gösteriniz.
Hastanenin hükümlerine karşı çıkan; binaya hasar veren, ikazları hafife alan hasta ve refakatçilerinden uğrattıkları hasar tahsil edilebilir.
Tuvaleti temiz bırakın.
Herhangi bir eşyanızın çalınması veya sahibi olmayan eşya görülmesi durumunda ilgili servisin sorumlu görevlisine bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Şahsi eşyalarınızı size tahsis edilen dolabınızda tertipli olarak muhafaza ediniz.
Tanımadıklarınızdan yardımda bulunmalarını istemeyiniz.
Bir problemle karşılaştığınızda vakit kaybetmeden hastane personelinden yardım isteyiniz.
Randevunuza erkenden gelmeye özen gösteriniz.
Hastanelere gidiyorsanız randevudan minimum yarım saat önceden giderek, gerekli kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Hastanelere yemek götürmeyin.
Ziyaretçi olarak gelenler, yaka kartını bulundurmalıdır. Yangın merdivenlerini amacı dışında kullanmayın.
Doktor sırasına saygı göstermeli, diğer hastaların hakkını yememelisiniz.
Hasta ziyaretleri yoğun bakım müsaitliğine göre planlanır.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Doktor vizite saatlerinde rahat çalışılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir.
Hastane içinde hekim bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Canlı çiçeklerin odalarda muhafaza edilmesi yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma

Tercihinize göre cep telefonunuz ile yahut da sabit telefon ile Alo 182 servisini çevirerek hastane randevusu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil de muayene olacak bireyin TC kimlik No’sunu görevlilere iletiyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten sonra, doktora görünecek bireyin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini belirteceksiniz. Bir fikriniz yoksa talep ederseniz ikamet edilen şehre göre, gidilecek sağlık kuruluşları hakkında tavsiyede bulunuluyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra gideceğiniz tarih ve zamanı bildireceksiniz. Uygun olma durumu göz önünde bulundurularak size kesin randevu zamanını iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün ya da saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Belirtilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan sayfadaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız isteniyor. Üye olunduktan sonra kullanıcı adınız ve şifre, eposta adresine iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan bireyin değil de hekime görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu siteye yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa destek almak için 182’yi arayıp ilgili kişilere danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçildikten sonra müsait olma durumunu göz önüne alarak randevu saat ve günü bildireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarihini veyahut zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız web sitesinden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.