Kolan Hastanesi Beylikdüzü Muayene Ücreti Randevu

Sitemizi takip edenlerin pratik konulara zorluk çekmeden erişebilmesi ve faydalanabilmesi için detaylı çalışmalar oluşturduk. Kolan Hastanesi Beylikdüzü Muayene Ücreti Randevu sayfasını gözden geçirirken bilgi verilen diğer yazıları incelemeyi ihmal etmeyin. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla sitemize girebilmek için bu siteyi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette arzu ettiğiniz her verinin kesinlikle bir cevabını portallarımızda bulacaksınız. Aramak hiç bu denli keyifli olmadı. Hastane bilgilerimiz haftalık aktüel olup, kamu hastane randevu sitesi ve kurumların kendilerine ait web sitelerinden alınan bilgilerin toplanması ile oluşmaktadır. Sitemizin en son güncellenme tarihi: 22 10 2014Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Akupunktur, Beslenme Uzmanı, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Neonatoloji, Perinatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Patoloji, Mamagrofi, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.

Hastane birimleri ve hizmet kapsamları

Kolan Hastanesi Beylikdüzü Muayene Ücreti Randevu-62

Üroloji: Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri gerçekleştirilir.

Pediatri : Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Nükleer Tıp : En basit tanımıyla nükleer tıp hastalıkların tanı ve tedavisinde radyoaktif maddelerin kullanımıdır.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Göz muayenelerinde bilgisayarlı ve manüel ölçme ile değerlendirme cihazları kullanılmakta, hasta bilgileri yine bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk dişlerinin tedavileri, uzman yaklaşımı gerektiren bir branştır. Çocuğun gelişme döneminde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından takip edilmelidir. Gelişim çağındaki çocukların düzgün ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Hastanelerde uymanız gereken kurallar

Kolan Hastanesi Beylikdüzü Muayene Ücreti Randevu-84Hastanenin kapalı bölümlerinde yüksek ses tonuyla konuşmak diğer hastaların tedavi süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden oldukça dikkat edilmelidir. Tedavi edildiğiniz klinikte bulunan ve sizlere teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında dikkatli davranınız.
Hastane kurallarına uymamakta direnen; techizatlara bilerek hasar veren, ikazları hafife alan hasta ile yakınlarından sebep oldukları zarar geri istenebilir.
Lavaboları temiz kullanınız.
Şüphe duyduğunuz herhangi bir şahısla karşı karşıya kaldığınızda hemen servisin sorumlusunu haberdar ediniz.
Hastaneye yatış için gelecekseniz zorunlu durumlar haricinde değerli eşyalarınızı getirmeyiniz.
Kişisel eşyalarınızı dolabınızda düzenli şekilde saklayınız.
Erkek hastalara erkek refakatçi, kadın hastaların yanında kadın refakatçi bununması durumuna dikkat edin.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek toplu olmasını sağlayınız.
Odanızda bulunan eşyaların bozulması halinde ilgili hastane personeline haber verin.
Randevunuza erken gelmeye dikkat ediniz.
Hastaneye içecek götürmeyin.
Telefonlarınızı sağlık kurumunda sessize alınız.
Ziyaretçi olarak gelenler, refakatçi/ziyaretçi kartını bulundurmalıdır. Hastane personeline ve diğer hastalara nazik olunuz.
Sağlık çalışanlarının ikazlarını dikkate alın.
Yangın merdivenlerini amacı dışında kullanmayın.
Muayene sırasına riayet etmeli, diğer hastaların sırasını almamalısınız.
Acil müdahale gerektiren durumlar dışında öncelik istemeyiniz.
Görevli sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere izin vermeyin.
Sağlık kurumlarının sizlerin olduklarını ve hastane çalışanlarının sizlere hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın. Kadın Doğum servislerinde erkeklerin kalması uygun değildir.
Hasta yatakları tertipli kullanılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

İsteğe bağlı olarak cep telefondan yahut ev telefonunuzdan ALO 182 telefon numarasını arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan kimsenin değil tedavi görecek kişinin Vatandaşlık No’sunu ilgili kişiye iletiyorsunuz

TC kimlik No’sunu belirttikten sonra, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz saat ve günü bildireceksiniz. Müsaitlik durumu göz önünde bulundurularak sizlere bilgi verip kesin randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek isterseniz Alo 182’yi arayarak değiştirebilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız ekrandaki doldurmanız gereken alanları tamamlamanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifreniz, mail adresinize gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevu alan bireyin değil tedavi görecek hastanın TC kimlik numarasını ilgili yere yazacaksınız

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki aşamada, doktora görünecek kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini belirtiyorsunuz. Herhangi bir hastane tercihiniz bulunmuyorsa tavsiye almak isterseniz Alo 182 hattını arayıp ilgili kişilere danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu seçildikten sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak randevu saat ve günü gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü veyahut zamanını değiştirmek isterseniz MHRS’den gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.