Malatya Özel Gözde Kışla Hastanesi Randevu Alma

Sitemizi takip edenlerin kaliteli konulara kolayca erişebilmesi ve okuyabilmesi için detaylı araştırmalar hayata geçirdik. Malatya Özel Gözde Kışla Hastanesi Randevu Alma yazımızı incelerken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi atlamayın. Bir daha ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla sitemize erişebilmek isterseniz ’u favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Online olarak istediğiniz her şeyin net bir yanıtını websitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu denli tatmin edici olmadı. Hastane bilgilerimiz günlük güncel olup, devlet hastane randevu portalı ve hastanelerin kendilerine ait internet sitelerinden ulaşılan dataların toplanması ile oluşmaktadır. Web sitemizin son güncellenme tarihi: 21 10 2014Aramak.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Ürolojisi, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Estetisyen, Genel Cerrahi, Göğüs Onkolojisi, İç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, Spor Hekimliği, Tıbbi Onkoloji, Rontgen, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.

Sağlık kurumlarının bazı birimleri, görevleri

Malatya Özel Gözde Kışla Hastanesi Randevu Alma-17

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgilenir. Estetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kendini algılayışını geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Hastanelerde bu kurallara uyun

Malatya Özel Gözde Kışla Hastanesi Randevu Alma-21Hastanenin kapalı alanlarında bağırarak konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini olumsuz etkileyeceğinden oldukça özen gösterilmelidir.
Hastanenin kurallarına karşı çıkan; techizatlara isteyerek hasar bırakan, uyarıları dikkate almayan hastalar ve yakınlarından verdikleri zarar geri istenebilir.
Çöplerinizi evsel atık kutusuna atmaya özen gösterin.
Tuvaleti temiz kullanmaya özen gösteriniz.
Hastaneye yatış için geliyorsanız zorunlu kalmadıkça ziynet eşyası getirmeyiniz.
Arabanızda değerli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat edin.
Yabancılardan yardımlarını talep etmeyiniz. Odanızda bulunan ekipmanların kırılması halinde hastane personeline haber verin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Otomobillerinizi kurumun otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş yerlere ve başkalarının araçlarının hareketine engel olmayan biçimde bırakınız.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız randevunuzdan en az 30 dakika önceden giderseniz, gerekli evrak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen ziyaretçi/refakatçi kartlarını takmalıdır.
Sağlık kurumunun kurallara uyun. İltimas talebinde bulunmayınız.
Sağlık görevlilerinin uyarılarını dikkate alın. Muayene sırasına uymalı, diğerleninin hakkını yememelisiniz.
Hekimleri haksız işlem yaptırmaya çalışmayınız.
Hastanelerin sizlerin olduğunu, sağlık personelinin da size hizmet verdiğini unutmayın.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Jinekoloji servislerinde erkeklerin bulunması uygun olmaz. Klinik içerisinde hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı, kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler geri teslim edilmelidir.
Aydınlatmalar ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister mobil telefonunuzdan yahut da ev hattından ALO 182 servis hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan bireyin değil de hekime görünecek bireyin TC kimlik numarasını operatöre veriyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten sonra, doktora görünecek şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra randevu gün ve saati kararlaştırıyorsunuz. Uygun olma durumuna göre sizlere uygunluk verip kesin randevu tarihini belirtiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarihini veyahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değişiklik yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu alma

İnternet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresine iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak bireyin Vatandaşlık No’sunu açılan sayfaya giriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten sonraki aşamada, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz saat ve günü giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün veya zamanını başka zamana almak işlemi için MHRS’den gerekli düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.