Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Randevu Alma

Okuyucularımızın pratik sayfalara pratik bir şekilde ulaşabilmesi ve okuyabilmesi düşüncesiyle kapsamlı araştırmalar yaptık. Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Randevu Alma makalemizi okurken bilgi verilen uyarıları okumayı pas geçmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolayca yazılarımıza ulaşabilmek için ’u favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette istediğiniz her verinin mutlaka bir cevabını portallarımızda yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kurumu verilerimiz günlük aktüel olup, kamu hastane randevu portalı ve kurumların şahsına ait internet sitelerinden alınan dataların toplanması ile oluşturulmuştur. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 26 10 2014Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Akupunktur, Androloji, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, Diş Hekimi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Hematoloji, Jinekoloji, Neonatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Mamagrofi, Yoğun Bakım üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri verilmektedir.

Hastane bazı bölümleri, hizmet alanları

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Randevu Alma-89

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp sağlığını korumak amacıyla hizmet vermektedir.

Nükleer Tıp : .Halen ülkemizde üniversitelerde, büyük illerin devlet ve sigorta hastaneleri ile bazı özel merkezlerde hizmet veren nükleer tıp bölümlerinde hemen her organ sistemiyle ilgili hastalıklarda fonksiyon (işlev) görüntülemesi yapılmaktadır.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzman yaklaşımı gerektiren bir diş hekimliği dalıdır. Çocuğun büyüme döneminde iskeletsel çene gelişimi, Ortodontistler tarafından izlenmelidir. Gelişme çağındaki çocukların düzgün çene yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Sağlık kuruluşlarında bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Randevu Alma-91Hastanenin kapalı bölümlerinde yüksek sesle konuşmak hastanedeki hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini olumsuz etkileyeceğinden azami dikkat edilmelidir. Tedavi edildiğiniz serviste bulunan ve teslim aldığınız malzemelerin kullanılmasında dikkatli olunuz.
Çöpünüzü evsel atık kutularına atınız.
Lavaboyu temiz bırakın.
Şüplelendiğiniz şahısla karşı karşıya kaldığınızda vakit haybetmeden ilgili personeli haberdar ediniz.
Arabanızda kıymetli eşya bırakmayın.
Erkek hastaların yanında erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi bununması durumuna dikkat ediniz.
Tanımadıklarınızdan yardımlarını talep etmeyiniz.
Odanın temiz kalmasına dikkat ederek düzenli tutulmasını sağlayın.
Odada bulunan ekipmanların bozulması halinde ilgili personele haber verin.
Hastane koridorlarında bağırarak konuşmayın.
Aracınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara ayrılmış kısımlara ve diğer araçların çıkmasına mani olmayan biçimde park ediniz.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız yanınızda yalnızca bir refakatçi bulundurmanız yeterli olacaktır. fazla kişi gereksiz yere kalabalık oluşturur bu yüzden doktorların rahatlıkla çalışmalarına mani olur.
Randevularınıza vaktinden önce gelmeye özen gösterin. Sağlık kurumlarına gidiyorsanız size verilen saatten minimum 30 dakika önceden giderek, gerekli kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Rahatsız olmadıkları sürece sağlık kurumlarına giderken yanınızda çocuk götürmeyin.
Mobil cihazlarınızı hastane içerisinde kısık seste kullanınız.
Refakatçiler, ziyaretçi/refakatçi kartını takmalıdır. Yetkili sağlık çalışanları dışında müdahale edenlere müsaade etmeyin.
Hastane çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Hastanelerin sizlere ait olduklarını ve sağlık çalışanlarının sizlere hizmet ettiğini unutmayın.
Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Doktorların vizite sırasında sağlıklı çalışılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları boşaltmaları gerekir.
Klinikte hekim bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Aydınlatmalar ve musluklar açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Tercihinize bağlı olarak cep telefonla veyahut sabit hattan ALO 182 hizmetini çevirerek hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan kişinin değil sağlık hizmeti alacak hastanın TC kimlik No’sunu görevlilere belirtiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçildikten sonra gideceğiniz gün ve saati belirteceksiniz. Uygunluk durumu göz önünde bulundurularak sizlere müsaitlik verip en son randevu tarihini aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih veya zamanını başka zamana almak işlemi için 182’den değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantısı verilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri tamamlamanız gerekir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ile şifre, email adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu ayarlayan kimsenin değil de doktora görünecek kişinin TC kimlik No’sunu ilgili yere yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki aşamada, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini seçiyorsunuz. Herhangi bir hastane tercihiniz yoksa tavsiye talebinde bulunmak isterseniz 182’yi arayarak ilgili kişiye akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra uygunluk durumunu dikkate alarak gideceğiniz gün ve saati seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün ya da zamanını başka zamana almak için bu web sitesinden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.