Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi (Bursa) Muayene Ücreti Randevu

Siz okuyucularımızın geniş kapsamlı verilere zorluk çekmeden erişebilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle detaylı çalışmalar hayata geçirdik. Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi (Bursa) Muayene Ücreti Randevu yazısını incelerken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla sitemize gelebilmek için sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette bulmaya çalıştığınız her şeyin mutlak bir cevabını sitelerimizde yakalayacaksınız. Aramak hiç bu kadar keyifli olmamakta. Sağlık Kuruluşları verilerimiz aylık güncel olup, resmi randevu portalı & kuruluşların şahsına ait sitelerinden alınmış dataların toplanması ile meydana getirilmiştir. hastane.aramak.org nihai düzenlenme tarihi: 25 10 2014Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi, Diş Hekimi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Periodontoloji, Prostodonti, Restoratif Diş Tedavisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon dataları yer almaktadır.

Hastane bazı servisleri ve ilgi alanları

Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi (Bursa)  Muayene Ücreti Randevu-07

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp operasyonları yapılmaktadır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Tanı için yapılan işlemlerden biri karaciğer iğne biyopsisidir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon : Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının tanısı konulur. Hastanın şikayetlerinin geçmesini takiben bu şikayetlerin nedenini ortadan kaldırmaya yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, bazı akciğer rahatsızlıklarının kesin teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer hastalıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının tanısı amacıyla ilaçlı solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum rahatsızlıkları yetmezliği gibi sonuçları ile uyku hastalıkları arasında en önemli hastalıklardan biridir. Tıkayıcı uyku apne sendromu sıklıkla görülenidir.

Acil Servis : Gündüz hastanede mevcut tüm bölümler ile destek gören Acil Servis, gece saatlerinde de hastanede kendi servislerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. profesyonelleri tarafından desteklenmektedir. Diğer bölümlerde ise nöbet tutan doktorlar acil servisten çağrıldıklarına mümkün olduğunca hızlı davranarak acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil serviste, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası vardır. Hastaların ilk tedavileri bu bölümde yapılır. Bunun haricinde bir muayene odası bulunabilir.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi (Bursa)  Muayene Ücreti Randevu-62Hastane görevlilerinin ikazlarını dikkate alın.
Hasta olmadıkları sürece hastanelere giderken yanınızda küçük bebek götürmeyiniz.
Sağlık kuruluşlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaklanmıştır. Hastane içerisinde yüksek sesle konuşmak diğer hastaların tedavi süreçlerini bozacağından oldukça özen gösterilmelidir.
Hastane yönetmeliklerine uymayan; cihazlara isteyerek hasar bırakan, ikazları önemsemeyen hastalar ve refakatçilerinden uğrattıkları zarar istenebilir.
Çöpleri evsel atık kutusuna atın.
Tuvaletleri temiz kullanınız.
Eşyalarnızı odanızdaki dolabınızda düzenli şekilde muhafaza ediniz.
Arabanızda kıymetli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat ediniz.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkek hastaların yanında erkek refakatçi bulunmasına dikkat edin.
Görevli olmayanlardan yardımlarını istemeyiniz.
Bulunduğunuz odanın temiz kalmasına özen göstererek toplu tutulmasını sağlayınız.
TV izlerken sesini çok açmamaya özen gösteriniz.
Herhangi bir problemle karşılaştığınızda hemen hastane personelinden yardımda bulunmasını isteyin.
Randevularınıza vaktinde gelmeye özen gösteriniz.
Hastaneye giderken size verilen saatten en az 30 dakika önce giderek, gerekli kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Sağlık kurumlarına yemek götürmeyin.
Ziyaretçi olarak gelenler, ziyaretçi/refakatçi kartlarını bulundurmalıdır.
Doktor sırasına uymalı, diğerleninin hakkını yememelisiniz.
Sağlık kurumlarının sizlerin olduğunu, sağlık çalışanlarının sizlere hizmet verdiğini unutmayın.
Refakatçi kartı olmayanlar hasta yanında refakatçi olarak kalamaz.
Canlı çiçeklerin hasta odasında bakılması yasaktır.
Odalardaki yataklar düzenli tutulmalıdır.
Elektrik ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister cep hattından yahut da ev telefonundan Alo 182 hizmet hattını tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil hekime görünecek kişinin TC kimlik No’sunu görevliye iletiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını ilettikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek hastanın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini iletiyorsunuz. Herhangi bir hastane tercihiniz yoksa sorarsanız yaşadığınız ile bağlı olarak, muayene olunacak hastane ile ilgili öneride bulunuluyor.

Sağlık kurumu seçildikten sonra randevu gün ve saati belirteceksiniz. Müsait olma durumuna göre sizlere uygunluk verip en son tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gününü veya saatini değiştirmek için Alo 182 hattından revize işlemi yapabilirsiniz.

İnternetten Randevu alma

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız ekrandaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, email adresine gönderiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil tedavi görecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu ilgili yere yazıyorsunuz

Vatandaşlık numarasını belirttikten sonraki adımda, hekime görünecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumuna göre randevu gün ve saati seçiyorsunuz.

Aldığınız randevu gün yahut zamanını değiştirmek isterseniz bu web sitesinden gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.