Yeşilli Toplum Sağlığı Merkezi (Mardin) Muayene Ücreti Randevu

Siz okuyucularımızın derli toplu sayfalara pratik yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi düşüncesiyle araştırmalar hayata geçirdik. Yeşilli Toplum Sağlığı Merkezi (Mardin) Muayene Ücreti Randevu makalesini incelerken paylaşılan uyarıları okumayı ihmal etmeyin. Bir daha ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla web sitemize girebilmek isterseniz ’u favorilerinize ekleyebilirsiniz. Internette istediğiniz her bilginin kesinlikle bir yanıtını bizim sitelerimizde keşfedeceksiniz. Aramak hiç bu kadar keyifli olmadı. Sağlık Kuruluşları listelerimiz aylık aktüel olup, kamu hastane randevu sitesi & hastanelerin kendilerine ait sitelerinden alınan bilgilerin toplanması ile meydana getirilmiştir. Web sitemizin son düzenlenme tarihi: 25 10 2014Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Onkolojisi, Dermatoloji, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Fizyoloji, Göğüs Onkolojisi, Hepatoloji, İmmünoloji, Kulak Burun Boğaz, Periodontoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyodiagnostik, Spor Hekimliği, Tıbbi Genetik, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları mevcuttur.

Hastane bölümleri ve hizmet kapsamları

Yeşilli Toplum Sağlığı Merkezi (Mardin) Muayene Ücreti Randevu-23

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Mikrobiyoloji : Mikroorganizmaların pek çoğu, insanda hastalıklara neden olmaktadır. Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda bu mikroorganizmalar incelenerek kişilerde oluşan hastalıkların ne olduğu saptanabilmektedir.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Göz Merkezi / Göz Hastalıkları: Katarakt ameliyatları hastaların hemen hepsinde damla anestezi ile dikişsiz Fakoemülsifikasyon tekniğiyle yapılmaktadır.

Hastanelerde uymanız gereken kurallar

Yeşilli Toplum Sağlığı Merkezi (Mardin) Muayene Ücreti Randevu-30Tüm kapalı alanlarda Tütün mamülleri kullanımı yasaktır.
Çöpünüzü evsel atık kutusuna atınız.
WC’leri temiz bırakınız.
Şüpheli bir olayla karşılaşırsanız en kısa sürede ilgili güvenliği durumdan haberdar ediniz.
Yatış için gelecekseniz zorunlu haller dışında kıymetli eşyalarınızı getirmeyiniz.
Özel eşyalarınızı size tahsis edilen dolabınızda düzenli saklayınız.
Aracınızda değerli eşyalarınızı bırakmamaya dikkat edin. Erkek hastalara erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi bulunmasına önem verin. Yabancılardan yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Odanın temiz kalmasına dikkat ederek derli toplu tutulmasını sağlayın.
Odanızda bulunan demirbaşların arızalanması halinde ilgili personele haber verin.
Bir problemle karşılaşıldığında vakit kaybetmeden hastane personelinden yardım isteyiniz.
Araçlarınızı kurumun park alanında hastalara tahsis edilmiş yerlere ve başka arabaların çıkmasına mani olmayacak biçimde bırakmaya özen gösteriniz.
Randevunuza erken gelmeye özen gösteriniz.
Rahatsız olmadıkları sürece hastanelere giderken yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz.
Hastanelere yemek götürmeyiniz.
Sağlık kurumunun kurallara uymaya özen gösteriniz. İltimas talebinde bulunmayın.
Yangın merdivenlerini amacı dışında kullanmayın.
Acil haller haricinde öncelik istemeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizlere ait olduğunu ve sağlık personelinin size hizmet verdiğini hatırlayın.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde bulundurulmamalı ve kullanılmayacak tekerlekli sandalyeler iade edilmelidir.
Gerçek çiçeklerin hasta odasında bulundurulması yasaktır.
Odalardaki yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Işıklar ve sular açık bırakılmamalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Tercihinize göre ister mobil telefonunuzdan veyahut sabit telefonla ALO 182 hizmet hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevu ayarlayan şahsın değil de muayene olacak kişinin TC kimlik numarasını asistana söyleyeceksiniz

TC kimlik No’sunu söyledikten sonra, tedavi görecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra randevu zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak sizlere teyit verip uygun randevu tarihini söylüyorlar.

Aldığınız randevunun gününü yahut zamanını başka zamana almak isterseniz Alo 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

Bağlantısı verilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevu ayarlayan kimsenin değil sağlık hizmeti alacak bireyin TC kimlik No’sunu siteye yazacaksınız

Vatandaşlık numarasını verdikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz tarih ve zamanı giriyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih veyahut saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli revizyonu yapabilirsiniz.